fbpx

Wynajem odkurzacza piorącego Rzeszów

Wypożyczalnia odkurzaczy piorących w Rzeszowie z dowozem do klienta – zadzwoń i zarezerwuj dla siebie.

Odkurzacz piorący Karcher

Wypożyczalnia odkurzacza piorącego Rzeszów

Potrzebujesz wyczyścić tapicerkę w samochodzie lub w domu ? Narożnik albo kanapa potrzebuje odświeżenia a jeśli nie dysponujesz odpowiednim sprzętem to świetnie trafiłeś – wynajem odkurzacza piorącego to idealne rozwiązanie.

Zapraszamy do skorzystania z wynajmu sprzętu czyszczącego. Do wyboru :

  • odkurzacze piorące firmy karcher,
  • odkurzacze piorące firmy Numatic,
  • parownice,
  • szorowarki do dywanów

Każdy odkurzacz piorący jest przez nas sprawdzony. Nie potrzebujesz do tego żadnych instrukcji obsługi – to dosyć proste.

Możliwość zakupu pojedynczych miarek chemii do poszczególnych prac. Zapewniamy fachowe doradztwo.

Odkurzacz piorący na doby

Wynajem na 24 godziny – każdy wynajem odkurzacza lub innego sprzętu czyszczącego liczony jest na 24 godziny, to znaczy, że jeśli wypożyczasz we wtorek o godzinie 12.00 to będziemy oczekiwać zwrotu w środę również o godzinie 12.00. Nie ma problemu jeśli osoba wynajmująca powiadomi nas wcześniej, że będzie np. pół godziny wcześniej – wtedy oczywiście liczy się jedną dobę. Jeśli natomiast chcesz wypożyczyć na kilka dni, wtedy jest analogiczna sytuacja.

instrukcja obsługi sprzętu – zawsze staramy się dokładnie i szczegółowo omówić działanie sprzętu, instrukcję jego obsługi oraz sposób i dobre praktyki użytkowania. Dobrze jest jeśli działa się zgodnie z zaleceniami osoby doświadczonej, ze względu na doświadczenie i codzienną pracę z tym sprzętem.

Dobór odpowiednich środków – jest to bardzo ważny element całego procesu czyszczenia. Odkurzacz piorący to 30% sukcesu, ale za większą jego część odpowiadają środki do prania. Środek musi być dobrany w oparciu o rodzaj materiału (syntetyczny, naturalny itp.), rodzaj oraz zabrudzeń tapicerki. Ważne jest też to czy materiał jest w jakiś sposób narażony na uszkodzenia lub czy jest już np. wytarty.

Doradztwo w zakresie sposobu użytkowania – podsumowując – jeśli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości – śmiało zadzwoń, a my chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Wynajem odkurzacza piorącego – zalety

Wypożyczenie odkurzacza piorącego ma swoje zalety w porównaniu z zatrudnieniem firmy sprzątającej. Oto kilka z nich:

w relatywnie niskiej cenie możesz wyczyścić kilka rzeczy – np. tapicerkę samochodową, narożnik, kanapę, czy fotel.

czasami firma sprzątająca może nie przyjechać w ten sam dzień w celu wyczyszczenia obiektu – wtedy można wynająć odkurzacz i samemu to zrobić od razu.

Zaoszczędzisz pieniądze

Cennik – wynajem odkurzacza oraz sprzętu czyszczącego

1. Odkurzacz piorący firmy karcher 99 zł / doba

2. Odkurzacz piorący firmy Numatic 99 zł / doba

3. Szorowarka do dywanów i wykładzin firmy Profi 99 zł / doba

Dowóz na terenie Rzeszowa GRATIS

*kaucja zwrotna w wysokości 200 zł

Scroll to Top