fbpx

Profesjonalne pranie tapicerki samochodowej – Rzeszów i okolice

Kierowcom, którzy zaznali komfortu codziennego korzystania z auta, trudno wyobrazić sobie życie bez samochodu. Autem jeździmy do pracy, na zakupy i na wakacyjne wycieczki z rodziną. Rano odwozisz dzieci do szkoły, pędzisz do pracy, później na zajęcia pozalekcyjne dla dzieci, szybkie zakupy i z powrotem do domu. W samochodzie spędzamy wiele godzin w ciągu dnia. Według statystyk 6 na 10 Polaków posiada samochód, a przeciętny polski kierowca używa auta przynajmniej przez godzinę dziennie

Rzecz jasna w czystym i zadbanym samochodzie jeździ się zdecydowanie przyjemniej. Tapicerka samochodowa to ta część auta, która podlega najbardziej intensywnej eksploatacji. Regularne pranie tapicerki samochodowej to absolutna podstawa pielęgnacji samochodu. Chcesz zadbać o estetykę i higienę we wnętrzu swojego pojazdu? Skorzystaj z usługi profesjonalnego prania tapicerki samochodu w Rzeszowie.

Zamów czyszczenie tapicerki samochodu

Chcesz odświeżyć zabrudzoną tapicerkę?

Przygotowujesz auto do sprzedaży?

Masz nowy samochód i chcesz zadbać o jego pielęgnację od samego początku?

Kompleksowe sprzątanie samochodu z praniem tapicerki to nie tylko kwestia estetyki, ale też higieny. Kto czuje się dobrze w zaniedbanym, brudnym pojeździe? Niewyprana tapicerka to też problem dla alergików i dzieci – zalegający kurz i brud jest idealnym środowiskiem do rozwoju dla roztoczy i drobnoustrojów. 

Intensywne użytkowanie samochodu wymaga pielęgnacji jego wnętrza. Czyste auto to przede wszystkim większy komfort jazdy. Pomożemy Ci przywrócić tapicerkę do stanu, w którym opuściła salon samochodowy. Umów się na profesjonalnie pranie tapicerki samochodowej w Rzeszowie. Szanujemy Twój czas, dlatego proponujemy Ci mobilne czyszczenie tapicerki samochodu – wystarczy, że wybierzesz termin, a my przyjedziemy do Ciebie i wyczyścimy auto na miejscu. Wygodne, prawda?

Pranie tapicerki samochodowej – jak to robimy?

Profesjonalne czyszczenie tapicerki samochodowej to coś więcej niż domowe sposoby na sprzątanie pojazdu. Pewnie nie raz samodzielnie próbowałaś lub próbowałeś usunąć zanieczyszczenia z foteli. Efekt? Rozmyta, jeszcze większa plama na powierzchni siedzenia. Brzmi znajomo? Dokładne usuwanie brudu z tapicerki wymaga specjalistycznych preparatów i narzędzi. Sprawdź naszą ofertę na czyszczenie tapicerki aut w Rzeszowie – zadbaj o czystość kanapy i pozostałych elementów pojazdu.

Mycie tapicerki w aucie KROK PO KROKU

Jak przebiega mycie tapicerki? Procedurę zaczynamy od oceny poziomu zabrudzenia materiału kanapy i reszty elementów oraz doboru środków piorących. Co dalej?

  1. Odkurzamy powierzchnię siedzisk. W ten sposób ręcznie, dokładnie oczyszczamy fotele z zanieczyszczeń, drobinek i kurzu zalegającego na powierzchni tapicerki. 
  2. Aplikujemy profesjonalny środek piorący wysokiej jakości, który rozprawi się z zanieczyszczeniami, które z biegiem czasu wniknęły głęboko w strukturę foteli i usunie alergeny, roztocza i bakterie. Dokładnie wcieramy preparat w czyszczoną powierzchnię.
  3. Czekamy aż preparat do czyszczenia tapicerki wchłonie się, rozpuści brud i dotrze do każdego zabrudzenia na powierzchni materiału. Do prania stosujemy wyłącznie ekologiczne, bezpieczne i skuteczne detergenty do prania tapicerki.
  4. Zaczynamy czyszczenie ręczne, aby pozbyć się pozostałości brudu i dokładnie oczyścić powierzchnię materiału z nieczystości.
  5. Zbieramy całość zabrudzeń z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu.

I to wszystko – oddajemy kierowcy czysty, pachnący świeżością samochód. 

Profesjonalne mycie tapicerki i wnętrza auta Rzeszów

W ten sposób możemy dla Ciebie zrealizować czyszczenie foteli samochodowych, kanapy, bagażnika, boków drzwi lub podsufitka. Do prania i czyszczenia tapicerki samochodowej w Rzeszowie i okolicach wykorzystujemy profesjonalne środki piorące, nieszkodliwe dla dzieci, zwierząt i alergików. Dzięki wysokiej jakości chemii przywracamy tapicerce dawny wygląd, bez względu na stopień zabrudzenia. Renowacja tapicerki auta pozostawia powierzchnię materiału perfekcyjnie czystą – tapicerka wygląda jak nowa.

Chcesz wyczyścić kanapę w samochodzie? Odświeżyć pojazd po zakupie lub przed sprzedażą? Umyć auto po zimie? Zapraszamy do skorzystania z usługi z zakresu czyszczenia tapicerki – Rzeszów i okolice. Oferujemy pranie materiałów różnego rodzaju. Precyzyjnie czyścimy siedzenia, wykładziny i bagażnik pojazdu. 

Gdzie działamy? Mobilne czyszczenie tapicerki w samochodzie – w Rzeszowie i okolicach

Rzeszów to nie jedyne miejsce, w którym realizujemy nasze usługi. Potrzebujesz mobilnego prania tapicerki poza granicami miasta? Mieszkasz w okolicy Rzeszowa i szukasz firmy, która profesjonalnie wyczyści Twoje auto? Atrakcyjne ceny i szybka realizacja usługi. Zadzwoń