fbpx

Szybkie czyszczenie tapicerki meblowej – Rzeszów i okolice

Nie musisz wyrzucać starych, brudnych mebli tapicerowanych. Każdej tapicerce można dać drugie życie. Wystarczy wyczyścić materiał z wykorzystaniem specjalistycznych środków. Wypierzemy dla Ciebie meble tapicerowane na terenie Rzeszowa i okolic. Czyścimy każdy rodzaj obicia tekstylnego. Zamów usługę prania tapicerki meblowej w Rzeszowie – ciesz się czystą, świeżą tapicerką mebli bez plam.

Czyszczenie mebli tapicerowanych

Każdy, kto ma w domu meble z obiciem, doskonale wie, że tapicerka meblowa szybko się brudzi. Rozlany sok, resztki jedzenia czy brudne dłonie w ekspresowym tempie tworzą na powierzchni mebla tłuste, ciemne ślady. W ten sposób mebel z tapicerką dość szybko traci walory estetyczne.

Niehigieniczne zacieki i plamy trudno usunąć na własną rękę. Jeżeli zdarzyło Ci się wypróbować domowe sposoby na pranie tapicerki na meblach, znasz efekt powiększonej po tych zabiegach plamy. Samodzielne szorowanie zwykle przynosi skutek odwrotny do zamierzonego. Dlatego czyszczenie tapicerki meblowej pozostaw lepiej nam. Zadzwoń pod numer telefonu 733 926 447 i umów się na mobilne pranie mebli tapicerowanych.

Profesjonalne pranie tapicerki meblowej

Specjalizujemy się w praniu tapicerki meblowej. Dla naszych Klientów z Rzeszowa i okolic realizujemy nie tylko usługi na czyszczenie tapicerki samochodowej, ale też profesjonalne odplamianie mebli. Z jakich mebli usuwamy plamy, co czyścimy?

 • kanapy,
 • sofy,
 • narożniki,
 • wersalki i tapczany.
 • pufy,
 • krzesła i fotele,
 • materace.

Jesteśmy ekspertami w usuwaniu zabrudzeń z mebli, takich jak sofy, kanapy czy zestawy wypoczynkowe i inne obicia tapicerskie.

Usługi czyszczenia mebli w domu i biurze

Wyczyściliśmy już kilkaset różnych kanap, foteli i materaców na terenie Rzeszowa i nie tylko. Czyszczenie tapicerki meblowej w domu to nie wszystko, czym się zajmujemy. Realizujemy też usługi dla firm – pranie krzeseł i foteli biurowych. Obsługujemy firmy w Rzeszowie i okolicach w zakresie prania tapicerki meblowej.

Skutecznie doczyścimy wiele różnych materiałów obiciowych. Rozwiążemy problem uporczywych zabrudzeń i neutralizujemy przykre zapachy zalegające w meblach (dym papierosowy, odchody zwierząt, rozlane napoje i inne płyny).

Mycie tapicerki w Rzeszowie – dojazd GRATIS!

Włókna materiału tapicerki meblowej, dywanów i wykładzin są prawdziwym siedliskiem bakterii. Twoje meble potrzebują porządnego czyszczenia? Skorzystaj z usługi prania tapicerki meblowej w Rzeszowie. Co możemy Ci zaoferować?

 • szybkie i dokładne pranie kanapy, sofy,
 • krótkie oczekiwanie na usługę – mniej niż 24 godziny!
 • atrakcyjna cena 139 zł,
 • DARMOWY dojazd do Klienta.

Dojeżdżamy do domu Klienta (Rzeszów i okoliczne miejscowości). Jak to wygląda w praktyce?

 1. Dzwonisz do nas pod numer 733 926 447,
 2. Ustalamy dogodny dla Ciebie termin,
 3. Przyjeżdżamy do Ciebie z zestawem sprzętu i preparatów czyszczących – za dojazd nic nie płacisz!

Pranie bardzo brudnej tapicerki – czego używamy?

Mamy za sobą wiele trudnych przypadków i mocno zabrudzonych tapicerek. Posiadamy niezbędne doświadczenie, aby doczyścić nawet bardzo brudne obicia. Używamy ekologicznych środków do czyszczenia tapicerki meblowej, które są bezpieczne dla mebli, ale przede wszystkim bezpieczne dla dzieci i zwierząt. W zależności od rodzaju i materiału obicia i plam dobieramy najwyższej jakości środki piorące. Jesteśmy przygotowani na wszystko. Profesjonalnie i szybko usuwamy plamy – do każdego przypadku mamy kilkadziesiąt specjalistycznych preparatów do wyboru.

Skuteczne pranie tapicerki w domu KROK PO KROKU

Jak wygląda mycie tapicerki meblowej, które oferuje nasza firma?

 1. Zaczynamy od sprawdzenia poziomu i rodzaju zabrudzeń na kanapie lub fotelu. Dobieramy środki czystości.
 2. Przechodzimy do ręcznego odkurzenia czyszczonej powierzchni.
 3. Aplikujemy na mebel środek czystości przeznaczony do prania konkretnego materiału – preparat rozpuszcza zabrudzenia, usuwa roztocza i bakterie. Wcieramy środek w powierzchnię mebla.
 4. Czekamy na wchłonięcie środka w głąb tapicerki meblowej.
 5. Ręcznie czyścimy pozostałości brudu z powierzchni materiału sofy.
 6. Trwale usuwamy resztę rozpuszczonych zabrudzeń za pomocą specjalistycznych urządzeń czyszczących.

Nie musisz wyrzucać brudnych tapicerowanych mebli. Oferta naszej firmy to pranie nawet mocno zabrudzonych tapicerek meblowych. Usługa profesjonalnego czyszczenia obić w Rzeszowie pomoże Ci oszczędzić na zakupie nowej kanapy lub nowego materaca do sypialni.

Zamów tanie pranie tapicerki w Rzeszowie!

Szukasz firmy w okolicy Rzeszowa, która wykona dla Cienie tanio pranie tapicerki? Rzeszów i pobliskie miejscowości to okolice, w których działamy. Oferujemy precyzyjne i tanie pranie tapicerki – mamy najlepsze ceny na lokalnym rynku. Sprawdź nas! Zadzwoń 733 926 447 i umów się z nami na mobilne czyszczenie tapicerki meblowej w Twoim domu i firmie!